Πληθος κόσμου παρακολουθησε τον αγώνα (ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΗΝΑΣ)



Την Μεγάλη Τετάρτη διεξήχθη αγώνας μεταξύ παλαιμαχων και νέων των Πετραλώνων σε μνήμη Γιάννη Παπαδάκη.


Πληθος κόσμου παρακολουθησε τον αγώνα.Ολα κύλησαν άψογα και αφού ανταλλαξαν ευχές ανανέωσαν το ραντεβού. 


Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους

 

 

ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ

Την Δευτερα 25/4/2016 και ωρα 18,00 η Ενωση Συνδεσμων Παλαιμαχων Ποδοσφαιριστων Αθηνας με τη μικτη της ομαδα αντιμετωπιζει τους Παλαιμαχους Ηλυσιακου στο γηπεδο Ζωγραφου για ενισχυση παλαιμαχου ποδοσφαιριστη του Ηλυσιακου. Καλουνται ολοι οι φιλαθλοι να ερθουν κοντα μας

Παλαίμαχοι Ακράτητου-Κρόνος Αιγάλεω



Συνεχίστηκε και αυτή την Δευτέρα το πρωτάθλημα παλαιμάχων της Αθήνας, με την ομάδα μας να υποδέχεται τους παλαίμαχους του Κρόνου.Και η δυο ομάδες έπαιξαν ανοικτά, δημιουργώντας έτσι αρκετές ευκαιρίες μπροστά στις δυο εστίες. 

Με τέρματα που σημείωσαν οι Καμπόλης,Λαγός και Βάτσης, η ομάδα μας έφυγε νικήτρια με σκορ 

Χειροκροτήθηκε θερμά από όλους, ο Γιώργος Αβράμης κατά την εισόδο του στον αγωνιστικό χώρο.

Μετά τον τραυματισμό του και την επέμβαση, η αγάπη του για το ποδόσφαιρο ήταν αυτή που του έδωσε την δύναμη και το κουράγιο που χρειαζόταν για να ξαναφορέσει την φανέλα των παλαιμάχων του Ακράτητου.

Καλώς ήρθες Γιωργάρα!!!

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ: Βάτσης,Μικρός,Σκαρλάτος,Γιαννάκης,Τσαντής,Πολυμενάκος,Γκούβρας,Λαγός Β.,Γκάγκσας, Πολυχρονιάδης,Καμπόλης (Τριανταφυλλίδης,Λαγός Τ.,Παπαπέτρου,Αβράμης)

 

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ -ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΗΝΑΣ)

Σε ευχάριστη ατμόσφαιρα διεξήχθη ο αγώνας μεταξύ Πετραλώνων και Ηλυσιακού στο γήπεδο του Ρούφ.

Εγινε ένα όμορφο παιχνίδι με όμορφες φάσεις και πάντα μέσα σε αθλητικά πλαίσια όπως αρμόζει σε παλαίμαχους.

Νικητής στο τρίτο ημίχρονο της πίτσας αναδείχθηκε η ομάδα του Ηλυσιακού.

Εκ μέρους του συνδέσμου Ηλυσιακού ο Θόδωρος Κυριάκου ευχαρίστησε τους παλαιμάχους Πετραλώνων για την φιλοξενία και υποσχέθηκε σύντομα να 
ανταποδώσει.

 
,
 
 

Subcategories

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                     
ΟΜΙΛΟΣ Δ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ