Το τρίτο ημίχρονο παίχτηκε στην ταβέρνα του Αλέξη(ΦΩΤΟ ΒΙΝΤΕΟ)

Νέας Φώκιας

Οι παλαίμαχοι των Πετραλώνων βρεθήκανε στην Νέα Φώκια. 


Οι παλαίμαχοι των Πετραλώνων με τον πρόεδρο Στέλιο Σαριδημητρίου  και με το οπλοστάσιο του παίκτες και προπονητή  κατέβηκαν στην Νέα Φώκια και παίχτηκε το καθημερινό τουρνουά της Δευτέρας , όπως γίνεται κάθε φορά. 


Η φιλοξενία της Νέας Φώκιας ήταν άψογη με ωραία γλυκά και φρούτα να περιμένουν τους παίκτες στα αποδυτήρια. 


Πλούσιο θέαμα υπήρξε και στον αγωνιστικό χώρο. 


Η μπάλα πήγαινε «πάνω κάτω» όπως κάνουν πάντα οι παλαίμαχοι. 


Αλλά το τελικό σκορ παίχτηκε στην ταβέρνα του Αλέξη, όπως γίνεται κάθε φορά που βρίσκονται σε αυτή την περιοχή. 


Τα Πετράλωνα τίμησαν και τον πρόεδρο της Νέας Φώκιας.


ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΦΩΤΟ https://www.facebook.com/pg/SportActive.gr/photos/?tab=album&album_id=1336942059748169

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΒΙΝΤΕΟ https://www.facebook.com/SportActive.gr/videos/vb.106197116156009/1337511053024603/?type=2&theater

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                     
ΟΜΙΛΟΣ Δ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ